Fotka s činkou

Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice, fitness, bodyfitness a bikiny 2011

Pod finanční záštitou zlínského kraje.

Vážení,

Spotovci-kulturisté, fitnessáci, trenéři, rozhodčí, činovníci, fanoušci, i Vy – noví zájemci o tento sport a druh sportovní a tělesné aktivity, který lze vykonávat v jakémkoliv počasí, bez ohledu na věk.

Dle pověření Výkonného výboru Svazu kulturistky a fitness České republiky, uspořádá náš klub T-Gym v sobotu 14. 5. 2011 Mistrovství ČR v kulturistice mužů, ve fitness žen, mužů, masters a párů a v nové disciplíně Miss Bikiny. Soutěž se bude konat v hlavním sále Klubu kultury v Uherském Hradišti.

Semifinále – 8:00 – 15:00 hodin, finále pak  16:00 – 20:00 hodin. Ceny vstupenek – semifinále – 250,- Kč, finále – 350,- Kč a celodenní vstupné – 500,- Kč. V předprodeji všechny vstupenky se slevou: -50,- Kč. Cena vstupného se může zdát vysoká, ale je nutné si uvědomit, že ve skutečnosti jde o dvě sloučená mistrovství, spolu s premiérou Miss Bikiny 2011. Podrobnější informace získáte na tel.: 774 500 615.

Bohužel také současná situace, kdy ČSTV nemá finanční prostředky díky problémům společnosti Sazka a tudíž jsou sportovní svazy bez prostředků od ČSTV. Kdo má tento sport rád, ten určitě pochopí, že jiným způsobem prostředky na zakoupení medailí, pohárů a cen pro závodníky – finalisty – nemůžeme získat.

Sám jsem stále závodníkem, sice už přestárlým v kategorii Masters nad 60 let, ale moc dobře vím, jak nádherné je umístění ve finále a získání pozornosti ve formě alespoň maličkosti, přestože nenahradí úsilí a prostředky, vložené do přípravy.

Tímto se také obracím se žádostí o podporu na ty, kteří umí vydělat peníze, aby nás podpořili v tom, co zase umíme udělat my – zorganizovat sportovní akce na společenské úrovni. Žádost o sponzoring najdete také na našich stránkách. Předem děkujeme za všechny účastníky tohoto jedinečného mistrovství.

Moje prosba směřuje také ke zúčastněným závodníkům, jejich trenérům a doprovodu, aby svým disciplinovaným přístupem a chováním napomohli ke zdárnému chodu MČR. Žádáme o včasné ubytování – viz přehled levných ubytovacích kapacit v okruhu 3 km na našem webu. Zájemce o vstupenky rovněž žádáme o včasné zakoupení vstupenek, protože kapacita sálu je omezena a snížena větším počtem čestných hostů ze Zlínského kraje, města Uherské Hradiště a města Kunovice, pod jejichž záštitou se toto mistrovství koná.

V rámci této společenské akce proběhne i  slavnostní uvedení a „křest“ publikace „30 let s Let´s – Gymem“, popisující činnosti našeho sportovního klubu v Kunovicích v letech 1971 – 2001, ve které jsem se snažil zaznamenat životní období party lidí, kteří „jenom“ dosáhli toho, co si umínili!

Závěrem ještě podpora mým kamarádům v kategorii Masters nad 60 let: Vážení, nemusíte se bát, nebudu závodit, prý jsem ještě mladý!!  Ale hlavně jsem obdržel ústní zákaz startu, abych se pořádně věnoval organizaci mistrovství, aby jste byli – stejně jako vždy – na našem Slovácku spokojeni a rádi se sem vraceli!!! :-)

Váš Tony Podškubka – ředitel mistrovství a prezident T-Gymu

Soubory ke stažení

Doporučené ubytování
© 2011 Veškerá práva vyhrazena, www.tonysport.cz, www.t-gym.cz | vytvořil Ondřej Hastík